sobota, 25 maja 2013

ZARA SHOES

Pewnie się zdziwicie, ale "przerzucam" się na płaskie obuwie. Mimo, że uwielbiam szpilki, wiem, że powinnam z nimi przystopować , bo powoli zaczynam odczuwać ich nadmiar , szczególnie jeśli chodzi o mój kręgosłup,  zaczyna mnie boleć ;-/ Za pewne ograniczę chodzenie w szpilkach ale na pewno  z nich nie zrezygnuję całkowicie , bo poprostu je lubię ;-) 

Szukając płaskich sandałków , miałam na uwadze żeby były one ze skóry naturalnej , bo pamiętam, że jak kiedyś kupiłam sobie z eko skóry rozwaliły mi się momentalnie! , a cena tych z Zary jakoś nie była wygórowana jak za prawdziwą skórę , te z ćwiekami kosztowały 199 zł, a te zwykłe 119 zł , także moim zdaniem bardzo się opłacało a jeśli chodzi o jakość butów z Zary to moim zdaniem jest bez zarzutów. Chcę sobie jeszcze jakieś inne kupić, tym razem innego koloru , może polecicie mi  inne sklepy co mają duży i fajny wybór sandałów na płaskiej podeszwie?

2 komentarze:

  1. Oj znam to... Staram się już nie biegać w obcasach wszędzie, jeśli wiem, że mam dużo chodzenia to raczej wybieram obuwie na płaskiej podeszwie. Bardzo ładne te drugie sandałki i cena faktycznie dobra. Ja niestety do Zary mam daleko...

    OdpowiedzUsuń